Еротичний слот 18+ Тільки для Дорослих на реальні гроші

Софт:
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Хто сказав, що азарт і еротика не сумісні? Навпаки! З них виходить дуже вибуховий мікс. І розробники GazGaming це довели. Не так давно вони представили публіці мегагорячий ігровий автомат Adults Only на гривні, який відразу знайшов своїх шанувальників! Що, втім, очікувано. Адже тут, як ніде, можна самому переконатися: ігровий процес може бути дуже захоплюючим. Однак, цей слот не дасть забути про виплати! Вони тут дійсно часті.

Нові автомати на гроші нехай і дивують своїм стилем, але управління в них досить просте. Це повною мірою відноситься і до слоту Тільки для Дорослих онлайн. Він складається з 5 котушок і 20 ігрових ліній. Кількість активних ліній можна регулювати самому. У нижній частині апарату є панель.

На ній знаходяться всі необхідні кнопки. У тому числі, для зміни ставки на лінію, для інформаційного меню, деномінації, максимальної ставки, автоигры і ризик-раунду. Ну і, звичайно ж, провокаційно червона кнопка «Старт»! Саме вона і запустить розпусний процес гри. Завжди можна переключитися на автоспины - максимум 50 прокручувань за 1 раз без втручання гравця.

Символи і бонуси апарату Adults Only на гроші

Починається саме гаряче! Після того, як гравець запустив барабани, він може побачити повний набір картинок з еротичними сценами, оголеними жіночими принадами і девайсами для любовних утіх. Навіть досвідчені гемблеры можуть початку розгубитися. Але вартість символів і виплати за них швидко повернуть гравця до реальності. Традиційно, всі картинки можна ділити на старші і молодші. Критерій - множник ставки.

До молодшим картинок варто віднести символи, чия вартість коливається від х2 (ці символи складають оплачувану комбінацію від 2х однакових іконок) до х175. У таблиці виплат вони представлені в нижньому ряду. Верхній ряд - це старші символи. Їх комбінації множать загальну ставку на х15 - х2500.

Головна умова отримання виплат в азартному апараті Adults Only на реальні гроші - це правильно складена комбінація. Вона повинна складатися з 3-5 символів (іноді достатньо і двох). Починається така комбінація зліва - з першого барабана і вибудовується на одній з ліній виплат. Якщо виграшні поєднання присутні одночасно на кількох лініях - виплати підсумовуються.

Крім звичайних, хоч і дуже інтригуючих, символів присутні і особливі картинки. До них, насамперед, відноситься Дикун. Значок з двома панянками і звичної написом Wild замінює символи в потенційно виграшних поєднаннях. Сам він, на жаль, не оплачується. Але зате ігровий автомат Тільки Дорослим на фішки дає можливість неодноразово подвоїти виграш у ризиковому раунді!

Ще одним шикарним і особливим символом є бонусний знак! Його поява знаменує запуск додаткових опцій. Мова йде про бонусному раунді. Він відкриється, якщо на екрані одночасно з'являться 3-5 таких символів. До того ж у ньому гравець може дійти до супер ігри! Спочатку доведеться шукати вільних дівчат, а потім вгадувати будинку, де парочки віддаються розпусним утіх.