Грати на реальні гроші на піратському слоті Герої Гака

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Чомусь піратський промисел, мається на увазі стародавні пірати, не сучасні копировщики неліцензійного ПЗ і контенту, завжди вважався романтичним і дуже цікавим. Так уже повелося, що ми про вигаданих піратів, зображених добрими веселунами, знаємо більше з мультиків і голлівудських фільмів, ніж про їх реальній історії, а це добре, адже в реальності все було набагато прозаїчніше, ніж у кіно. Тим не менш, сформоване в суспільстві думку тягне в пірати, (принаймні, пограти в них) всіх діточок. Команда, що зійшла з барабанів слоти і про яку піде мова - справжні відчайдухи. Ігровий автомат Hook's Heroes наділив цих славних діточок-піратів усіма атрибутами справжніх морських вовків.

Апарат Герої Гака грати - це чудова подорож у світ нерассказанных піратських історій і неописаних пригод. Для того, щоб осилити таку подорож і не наткнутися в першому ж "бою" на неприємності, варто розуміти, що даний слот, це не якийсь там веселий автомат на гроші Go Bananas. Тут серйозні речі. Є, звичайно, елемент блазенства і веселощів, але для впевненої гри потрібно розуміти аспекти, наведені нижче.

  • Є 5 барабанів з 20-ю завжди активними виграшними лініями
  • Вартість однієї монети може складати від 0,01$ до 1$
  • У грі присутня "wild" символ і активний скаттер
  • Є барвиста бонусна гра
  • Відсоток виплат дорівнює або перевищує 96,85%
  • Є в ігровому апараті Hook's Heroes фриспины
  • Максимально доступний множник виграшу 900Х

Детальніше про комбінаціях і символах

Найбільш часто зустрічаються символи в даному ігровому слоті це зрозумілі кожному, відмінно стилізовані згідно з тематикою гри, символи гральних карт від 9 до туза - як зазвичай. Не можна сказати, що ці символи можуть зробити когось із завсідників ігрового автомата на гроші Герої Гака казково багатим, але серйозно підправити стан на рахунку вони можуть. Їх межа це 200Х множник, що цілком солідно, враховуючи можливості збільшувати ставку. Далі за старшинством йдуть члени піратської команди: товстун з пов'язкою на оці, відмінниця в кепці, дівчинка в намисті, зубастик з шарфом, і пацан в піратської масці. Їх межа 900Х множник.

Wild символом всієї гри є капітан Крюк. Він, як власне і заведено для дикого хлопця, здатний дарувати гравцеві можливість заробляти на лініях, які з його допомогою сформовані, шляхом заміни відсутнього символу. "Scatter" - це дивний пірат у костюмі крокодила. При випаданні двох таких піратів, стартує один фриспин. Коли ж випаде 3 скаттера, починається раунд з безкоштовними оборотами барабана і перед його початком на ігровому автоматі Hook's Heroes необхідно вибрати один з трьох варіантів: 7 фриспинов з функцією Fairy Feature, 10 фриспинов з Mermaid Feature або 5 фриспинов з Pirate Feature.