Грати в слот Ставок Золотої Рибки і виводити реальні гривні

Софт: Yggdrasil
Ліній: 20
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Фриспины

Спокійна водна глибина, пронизываемая сонячними променями, і строкаті рибки - ось, що ви побачите при запуску нового ігрового автомата Golden Fish Tank на реальні гроші! Розробник не дарма вибрав тематику підводного світу. Адже це: розслабляючий морський фон, ненав'язлива мелодія в гавайських мотиви і райдужні символи у вигляді рибок. Всім подобається такий релакс. Тим більше, якщо він приносить прибуток. Гру на цьому емуляторі не можна назвати напруженою, хоча виплати бувають досить щедрими. Виграш підігріває азарт, а сама гра приносить легкий та приємний відпочинок.

Перед тим, як запустити ігровий апарат Ставок Золотої Рибки на гривні, варто вивчити його технічні характеристики. Конструктивно він складається з п'яти барабанів, на яких розміщуються 15 символів. Поле пронизують 20 активних ліній, їх кількість міняти не можна. Зате управління емулятором дозволяє налаштувати потрібний рівень ставки. Зробити це краще до початку гри. У вашому розпорядженні буде діапазон ставок від 1 цента до 5 євро на лінію. Тобто мінімальна ставка на спін дорівнює 20 центів, а максимальна - 100 євро. Однак різні ігрові клуби можуть змінювати цей діапазон. Також в загальній ставці можна зробити додаткову - в 5 євро. Вона відкриє перед вами більше можливостей.

Символи і особливості азартного апарату Golden Fish Tank на гроші

Ігрові автомати Вулкан на гроші часто радують гравців чимось незвичайним. Так і цей слот не став винятком. Його символи відповідають ігрової тематики. На барабанах вам зустрінуться справжні тропічні рибки і яскраві карткові масті. Отримати виграш вам допоможуть безперервні ланцюжки з однакових символів. Мінімальна кількість піктограм в комбінації азартного слоти Golden Fish Tank на гроші має бути 3. Зараховуватися вони будуть тільки зліва направо, починаючи від першого барабана. За рибок ви будете отримувати більш високі виплати. Вони принесуть множення ставки з коефіцієнтами від 10х до 250х. Але і карткові масті порадують непоганими нарахуваннями. Вони можуть помножити вашу ставку від 4х до 75х.

Крім основних піктограм, що приносять прибуток, на полі ігрового автомата Ставок Золотої Рибки на гроші вам зустрінуться особливі символи. Приміром, тут передбачений Дикий символ. Він зображений звичайної написом Wild, так що його ні з чим не сплутати. Самостійно цей символ не оплачується. Зате він добре виконує свою пряму функцію - заміна відсутньої піктограми у виграшному поєднанні.

Крім Дикуна, азартний апарат Golden Fish Tank на гривні видає скаттеры. Вони теж не оплачуються, але зате приносять фриспины! За 3-5 скаттеров ви отримуєте 6-10 безкоштовних обертань відповідно. До того ж перед початок безкоштовної гри ви робите важливий вибір. Вибирати доводиться з 18 символів 3, 4 або 5 значків (по кількості випавших скаттеров). В результаті в ході фриспинов ви можете отримати додаткові обертання, множення виплат на х2, додаткові і липкі Дикуни, і інші цікаві варіанти.