Ігровий апарат Банани подарує веселу і невимушену гру

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Хто ж не мріє, хоч на тиждень, або навіть на кілька днів відправиться в захоплюючу подорож в тропіки з веселими Бананами? У жаркий екваторіальний клімат центральної Африки - на батьківщину шимпанзе, орангутангів і інших людиноподібних мавп. Особливо про такій відпустці мріють наші люди - жителі відносно прохолодного і менш привітного кліматичного регіону. Net Entertainment дарує любителям полоскотати нерви таку можливість здійснити подорож можна навіть не залишаючи меж затишного будинку або обридлого, але від того не менш затишного офісу. Це можливість грати на онлайн автоматі Go Bananas. Звичайно, якщо мова заходить про невимушених ігрових апаратах від шведського розробника, на думку в першу чергу приходить цей популярний слот й інший, менш відомий, але не менш привабливий - автомат Fisticuffs.

Спеціалістами встановлено, що реальне повернення при грі в апарат Банани, а саме так слот нарекли вітчизняні гравці, становить не менше 96,9%. Це переконливо, навіть для NetEnt, чиї гри завжди відрізнялися лояльними відсотками віддачі по відношенню до гравців. Максимально ж можливий виграш на цьому чудовому автоматі на гроші може досягати 140000 монет! Якщо мова йде про бананах, куди ж без веселих мавп? Вони повною мірою наповнили веселий ігровий автомат Go Bananas. Їх тут цілих 5 видів, і вони в залежності від родової приналежності, можуть активувати "Дикі" символи гри.

Докладно про автоматі Go Bananas

Примітно, що гра йде на всі 20 можливих ігрових ліній, які розміщені на 5-ти барабанах з 3-ма горизонталями. Як згадувалося, є 5 символів людиноподібних мавп. Ці спеціальні персонажі при грі на екзотичному апараті на гроші Вперед Банани, в стані активувати навколо себе "wild" символи, що замінюють відсутні для комбінацій знаки. Межа ставки на одну лінію (не забувайте, всього 20 постійно активних ліній) дорівнює 1. Таким чином, максимально можливий виграш на одну збіглася лінію дорівнює 7000, і це якщо не рахувати присутніх в грі бонусів дикого символу. Подібні бонуси може приносити і інший доволі популярний апарат на реальні гроші Excalibur.

Загалом, інші правила гри порівняно зрозумілі і звичні для даного жанру. Новачкам, які вперше пробують свої сили, бажання грати на столі може принести як феєричну перемогу та поразку. Рекомендується неодмінно зазирнути у вкладку "info", там можна знайти багато корисної інформації по існуючим комбінаціям і рівні виплат за кожну з них. Крім цього можна спочатку, для ознайомлення, зіграти на абсолютно ідентичною за математичними алгоритмами демо-версії гри, це, звичайно, менш гостро в плані відчуттів, зате дає можливість уникнути дурних програшів.