Грайте в азартний автомат Bicicleta і вигравайте гривні

Софт: Yggdrasil
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Нинішній 2016 рік ознаменувався важливою подією в житті всіх футбольних фанів. Звичайно ж, мова йде про чемпіонат Європи з футболу! Але індустрія азартних ігор теж не відстає. Компанія Yggdrasil Gaming випустила тематичний ігрової слот Bicicleta на реальні гривні. Тепер ви можете вигравати хороші гроші і незримо присутній на футбольному матчі улюблених команд! Ігрові автомати Вулкан на гроші надають такі можливості кожному.

Конструктивно цей апарат складається з 5 барабанів і 25 перманентно активних ліній. Неменяющееся максимальне число ліній залишає гравцеві високі шанси на виграш. Азартний слот Бисиклета на гроші простий в управлінні. Внизу ігрового поля ви побачите всі необхідні кнопки. Зліва направо: зміна гідності ставки, зміна її розміру, активація максимальної ставки, кнопка запуску гри, кнопка автоматичних спінів. У двох останніх віконцях показує виграш і баланс. Якщо хочете подивитися таблицю виплат і правила гри, натисніть кнопку «+» і відкрийте меню «i».

Символи та особливості ігрового апарату Бисиклета на реальні гроші

Виграшні комбінації в ігровому автоматі Bicicleta на гривні вимагають поєднання, як мінімум, трьох однакових символів. Вони зараховуються виключно зліва направо, починаючи від першого барабана. Виграш примножує вашу ставку на певний коефіцієнт. Розмір коефіцієнта залежить від символів, що становлять комбінацію. Всіх їх можна розділити на молодші і старші. Молодші - це карткові масті. Вони множать ставку від 5 до 80 разів. А ось зображення футболістів цінуються набагато більше. Адже піктограми з портретами футбольних гравців можуть принести виплату з коефіцієнтом від 25 до 250!

Крім основних знаків азартний слот Бисиклета на реальні гроші оснащений і особливими символами. До них відноситься Дикун. Зображення слова Wild замінить відсутню піктограму у комбінації і принесе бажану виплату. Але самостійно Вайлд не оплачується. У той же час діє в грі і символ розкиду. Зображення незамінного атрибуту спортивної битви - футбольного м'яча, запускає фриспины. Для цього поле має з'явитися відразу три або більше скаттера. Гравець може отримати від 8 про 24 фриспинов. Ще один особливий символ - кубок. З'являється тільки на п'ятому барабані і приносить на вибір 1000 монет або від 8 до 12 безкоштовних спінів.

В режимі безкоштовних обертань діють особливі правила. По-перше, апарат Bicicleta на реальні гривні вчасно фриспинов передбачив функцію прилипающего Вайлда. Випала картинка з гравцем оживає, і він б'є по воротах. Якщо удар приніс гол, картинка перетворюється в Дикуна і завмирає на місці до кінця серії. Це може підняти вашу прибуток на зовсім інший рівень. Також в цьому режимі, як і в основній грі, проскакує символ кубка. Він активує функцію «дикі барабани» - ціла котушка зверху донизу заповнюється символами Вайлд. Дикунами може одночасно заповнюватись до 4-х барабанів.