Слот Фрукти і Зірки: пограти на реальні ставки онлайн

Софт: Playson
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Різноманітні фрукти в свій час стали візитною карткою не одного ігрового автомата. Чомусь саме ці картинки сподобалися розробникам «одноруких бандитів», таких як легендарний слот Компот і багатьох інших апаратів минулого століття. Сьогодні подібні апарати вважаються класикою і багато любителі азартних ігор не упускають можливості випробувати на них свою удачу причому виключно з цікавості. Слот Fruits'-Stars є прекрасною інтерпретацією наземних фруктових автоматів. Тут немає нічого зайвого при цьому кожна деталь нагадує сучасні автомати. Як мінімум тут зробили 5 барабанів і 5 виграшних ліній. З одного боку може здатися мало, особливо якщо враховувати, що діапазон ставок від 0,05 до 5. Тим не менш все це разом дозволяє зірвати максимальний виграш у розмірі 5 000 кредитів.

Фруктовые барабаны аппарата

Переможні зображення на барабанах Fruits'-Stars

Такі прості за своїм оформлення та функціоналу слоти найчастіше користуються популярністю завдяки різноманітності коефіцієнтів з символів. Тобто творці приділяють більше часу цієї складової і намагаються мінімізувати кількість рядових картинок. Вивчити коефіцієнти Fruits'-Stars вийде з допомогою окремого меню. У ньому розписана вся детальна інформація, яка зможе зацікавити користувача. Що стосується самих зображень, то зустрічаються наступні:

  • Таблица символов и выплатВишні;
  • Лимони;
  • Апельсини;
  • Сливи;
  • Виноград;
  • Зірки;
  • Сімки;
  • Кавуни.

Скаттер - золотая звездаЗ особливих зображень варто виділити зірки. Тут вони в ролі скаттера, який подарує безкоштовні обертання. Для цього достатньо зібрати 3 зірки і разом з фрі спинами гравець отримає ще й невелике збільшення коефіцієнта виплат. В іншому кожен символ відрізняється тільки множником, проте це не привід недооцінювати апарат Фрукти і Зірки. Відсоток виплат тут досить високий, так що, провівши кілька годин за віртуальним слотом виграти прийнятну суму вийде у кожного користувача.

Приємні бонуси від автомата Фрукти і Зірки

Як такої бонусної гри тут немає, зате розробники включили в функціонал швидко подвоїти виграш, яка суттєво примножить виграш при грі в автомати на гроші. Завдяки ризикованій грі можна скільки завгодно разів множити на 2 останній виграш. Для цього достатньо тільки вгадати карту, яку ретельно приховує від вас ігровий автомат. У разі успіху кількість кредитів подвоїться, якщо ж навпаки, то все буде втрачено. Вийти з ризикової гри можна в будь-який момент, що дасть можливість кожному користувачу вчасно зупинитися.