Свіжий слот Полунички - грати на гривні онлайн

Софт: Игрософт
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Парні символи

Хто не любить освіжаючі коктейлі, які дарують позитив і гарний настрій? Навряд чи такі знайдуться серед азартних гравців! А тим, хто готовий до приємного проведення часу і запаморочливих перемог, варто спробувати виграти в ігровий автомат Fruit Cocktail гроші. Соковиті фрукти не дадуть занудьгувати! Вони будуть формувати цікаві комбінації і дарувати гравцям море веселощів!

Ігрові автомати онлайн на гроші від Игрософт радують простим інтерфейсом і неважким управлінням. Тому грати в Полуничку онлайн на гроші так легко! У нижній частині поля розміщена панель управління. Там присутні кнопки для зміни ставки на лінію/активації максимальної ставки, ручного запуску/автоматичного режиму. Також можна регулювати кількість ліній - від 9 до 1. Клавіша Paytable відкриває таблицю виплат.

З кожним спіном на ігровому полі будуть з'являтися 15 символів. На 5 барабанах вони розташовані в 3 вертикальних ряду. Також вас привітає головна полуничка, яка буде супроводжувати гемблеров всю гру.

Символи і бонуси азартного апарату Фруктовий Коктейль з висновком

Примітно, що це - один з небагатьох слотів, де є тільки тематичні символи. Жодних карткових номіналів - тільки свіжі, барвисті фрукти. Всі вони принесуть певні виплати. Але для початку варто розібратися в логіці комбінацій. Виграшною комбінацією вважається поєднання однакових картинок на активній лінії. Вони зараховуються зліва направо і навпаки. Якщо на кількох лініях утворилися оплачувані комбінації, то виграш підсумовується.

Після кожного виграшу можна отримати ще більше грошей. Для цього потрібно виграти в ризик-грі. Варто натиснути кнопку Gamble і відкривати карти. Якщо відкрита карта буде старше карти дилера - виграш подвоюється.

До символів слот Полуничка гроші належать картинки з вишнями, абрикосами, лимоном, яблуком, грушею і кавуном. За них апарат нараховує коефіцієнти від х2 до х500. Також до символів гри відносяться зображення коктейлю і логотипу слота. Коктейль за сумісництвом є Диким символом. Він може замінювати майже всі картинки. Його впливу не піддаються тільки бонусний символ - полуничка і логотип. Піктограма з коктейлем формує самостійні комбінації і оплачується від 100 до х2000.

Картинка з логотипом Fruit Cocktail приносить гроші в надлишку. Адже це найдорожчий символ в грі! Комбінації ці картинок приносять множення ставки 200, 1000 і 5000 разів! Ще одним цікавим є символом полуничка! Вона запускає тематичний бонусний раунд. На екрані з'являються три барабана з фруктами. Для перемоги життєво важливо, щоб підсвічений квадрат зупинився на символі в центрі екрану.

Якщо спочатку полуничок випало лише 3, то в бонус-раунді у гравця буде всього 1 спроба. Після того, як в квадрат попадає напис Exit, гра закінчується. Якщо ж клубник більше, то відповідно гемблеру дається 2 і 3 спроби в бонусної грі після випадання Exit.