Апарат Кулачний бій грати онлайн - забава для джентльменів

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Кулачні бої - це виключно популярні у свій час в вікторіанської Великобританії видовищні сутички, які відбувалися в закритих і відкритих клубах і були тісно пов'язані з азартом, адже жодна така сутичка не проходила без супроводу безліччю значних ставок. Власне з цих турнірів і виріс сучасний професійний бокс. У нашому ж випадку, теж грати на онлайн автоматі Fisticuffs не тільки видовищно, але може стати і вкрай вигідно, при певному рівні вправності, звичайно, і дещиці везіння. Ця гра справді ні на що не схожа, природно є всі атрибути звичного автомата: барабани, виграшні лінії, можливість регулювання величини ставки, панелька "info". Все вище сказане є, але подача і смак, з яким проходить все дійство гри, просто заворожують. Наблизитися до цього може хіба що апарат на реальні гроші Egyptian Heroes, та й то, звичайно, у своїй тематиці.

Отже, перед очима звичний 5-ти барабанний слот, з вкрай незвичним оформленням. І що з усім цим робити? Ну, спочатку, якщо відкрили вперше апарат Кулачний бій, потрібно озирнутися. Існує 10 потенційно можливих виграшних ліній. Варто підмітити, що онлайн автомат Fisticuffs вважає виграшними комбінації при збігу від 3-х символів в одній лінії, але фішка в тому, що підрахунок йде, як зліва направо, так і навпаки - справа наліво. Навіть популярний автомат Dazzle Me не може такий фичей похвалитися. Така примочка практично в два рази збільшує шанси і частоту випадання малих і середніх виграшних комбінацій у порівнянні зі стандартними слотами. На цьому сюрпризи не закінчуються. На екрані автомата в казино на гроші, то і справа миготять і часто вступають у сутичку два боксери: великий амбал з картофелевидным особою і щуплий вусатий дядько з хитрим поглядом. Вони можуть принести значні поправки на рахунок відвідувача, але про це пізніше.

Символіка і ігрова механіка автомата Кулачний бій

Крім цілої низки тематичних боксерських символів є головні спеціальні символи гри. Можливість грати на автоматі Кулачний бій дарує кілька видів диких символів. Простий, звичайний "wild" - може з'явитися на будь-якому з обертових барабанів і замінити собою один необхідний для формування лінії символ. Straight Wild - товстий боєць, може з'явитися тільки на середньому барабані. Diagonal Wild - щуплий, вусатий боєць, може з'явитися на 2-м і 4-м барабанах. Власне окремо вони малокорисні, але при випаданні разом, активується функція Boxing Feature і всі суміжні знаки перетворюються в дикі символи, що ініціює фриспины.

Описана вище функція вносить, звичайно якийсь сумбур в гру і робить ігровий апарат Fisticuffs трохи непередбачуваним, але від того азарт просто йде в рознос і адреналін зашкалює. Для любителів більш спокійної, розміреної гри можна порадити грати, наприклад, на автоматі Dazzle Me, але воротарям справжнього екстриму відвертим авантюристам, Кулачний Бій вкрай рекомендується.