Грати в ігровий автомат Fire Joker від Play'n GO з виведенням на гривні

Софт: Microgaming
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Онлайн апарат Fire Joker на гроші пропонує нам ігрове поле, розміщене на майданчику формату 3X3, включаючи 3 барабана і 5 фіксованих ліній виплат. У грі присутні «дикий» символ, призова функція другого шансу, а також розіграш множника одержуваного виграшу. Слот присвячений ігрової та фруктової тематики. Максимальний виграш нараховується за комбінацію з 3 полум'яних джокерів і становить 8 000 кредитів.

Як зробити ставку в грі Вогненний джокер на гроші?

Наданий ігровий апарат Fire Joker онлайн – це демонстраційна версія апарату, яка задіює віртуальний еквівалент грошей – кредити.

Він відмінно підійде для перевірки характеристик і параметрів гри, так як за винятком віртуальної валюти повністю ідентичний оригіналу. Так само ви можете відразу почати грати в ігрові автомати на реальні гривні.

Ігрові лінії апарату фіксовані на позиції в 5 штук без можливості їх перенастроювання.

Количество игровых линий

Загальна ставка вибирається з допомогою кнопок, розташованих у центрі меню управління і може бути обрана з таких значень: 0.05, 0.1, 0.25, 0.5, 1, 1.5, 2, 3, 5, 10, 25, 50 і 100 кредитів.

Поточний показник вартості одного обертання відображено в інформаційному полі Bet, розташованому на нижньому рядку користувальницького інтерфейсу. Там же знаходиться і поле Balance, в якому показується загальна кількість одиниць ігрової валюти на рахунку.

Кнопка Spin, яка знаходиться в правому нижньому кутку екрану, запускає одне обертання апарату з установленими параметрами загальної ставки. Повторне натискання на цю ж кнопку, миттєво припиняє обертання барабанів ігрового поля. Також, при бажанні, можна запускати спини за допомогою клавіші пробіл.

При натисканні на кнопку Auto Play відкривається меню авто-ігри. У ньому гравець може встановити різні додаткові налаштування автоматичного режиму і вибрати кількість повтором запуску спінів. Кнопка OK підтверджує вибрані параметри і запускає процес авто-ігри, а натискання на кнопку Stop зупиняє дію режиму.

Клік на клавішу Paytable відкриває довідкове меню гри Fire Joker. Тут є вся необхідна інформація по ігровому процесу, включаючи основні правила апарату, опис бонусних функцій, розташування ігрових ліній і таблиця виграшних виплат. Значення таблиці відображаються у вигляді множників ставки на лінію.

Користувальницький інтерфейс апарату

Крім основних кнопок у грі присутній додатковий інтерфейс, який розташований в лівому нижньому кутку екрана. Він представлений у вигляді блоку, що складається з 4 піктограм, кожна з яких виконує свою функцію:

 • три горизонтальні лінії – меню технічних налаштувань;
 • динамік – регулювання рівня гучності;
 • блискавка – перемикання швидкої анімації обертань;
 • ? – технічне керівництво від виробника в новому вікні.

Таблиця виплат ігрового автомата Fire Joker c виведенням на гроші

Виграшним поєднанням у Fire Joker є випадання однакових символів на всіх трьох барабанах ігрового поля. Крім того, такі зображення комбінації повинні розташовуватися на одній ігровій лінії. Це єдине і достатня умова отримання виграшу.

Символи апарату присвячені фруктової та ігрової тематики. Виграшне поєднання з 3 ідентичних зображень приносить користувачеві наступне винагороду у вигляді множників ставки на лінію:

 1. ікс – 2;
 2. вишня – 4;
 3. лимон – 5;
 4. виноград – 6;
 5. слива – 7;
 6. BAR – 15;
 7. зірка – 20;
 8. сімки – 25. Це найприбутковіший символ апарату. З урахуванням найбільшого значення ставки на лінію, виграшне поєднання цього зображення принесе винагороду в розмірі 2 500 кредитів.

Значение символов игрового автомата

Цікава бонусна функція - другий шанс

Второй шанс - функция с респином У разі, якщо два поруч розташованих барабана поля повністю заповнені однаковими зображеннями, а при цьому не сформувалося не одного виграшної комбінації, запускається функція другого шансу.

Дія бонусної функції фіксує два барабана з однаковими символами, а на третьому барабані запускається один респин. Після запуску вільного обертання дія функції вважається завершеним.

Колесо фортуни з розіграшем множника

Колесо фортуны на удачуПри випаданні однакових символів у всіх клітинках ігрового поля, запускається розіграш множника одержуваного винагороди, який проводиться на окремому ігровому полі у вигляді колеса і покажчика.

В результаті цього розіграшу, користувач може отримати множник виграшу в межах від X2 до X10. Після чого, виграш за формування призових комбінацій множиться на отриманий множник і перераховується на основний рахунок.

Fire Joker – ігровий апарат з якісним рівнем графічної реалізації, класичної тематикою, а також спрощеним ігровим процесом. Даний слот має середню дисперсією виграшу. З переваг слід відзначити наявність групового «дикого» символу, бонусну функцію другого шансу, а також розіграш множника одержуваного винагороди. На класичну фруктову тематику на нашому сайті є схожий ігровий автомат з виведенням на гроші Sizzling Hot і багато інших.