Чарівний ігровий апарат Екскалібур - таїнство гри на гривні

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Мабуть, важко знайти людину, яка не чув або не читав у дитинстві і бурхливої юності про лицарів круглого столу, чарівника Мерліна, відважного короля Артура і його непереможного меч, подарований Володаркою Озера, під назвою Екскалібур. Саме цей магічний меч вважається найбільш відомим в міфах і легендах середньовіччя, а його химерний найменування знайоме мільйонам. Розробляючи онлайн автомат на гроші Excalibur, шведська компанія-виробник софта для ігрових казино, не даремно вибрала для свого дітища це назва. Адже вся стилістика популярного апарату на гроші Екскалібур прямо таки просякнута лицарством, відважними турнірами і загадковими таїнствами канув в лету магічного знання.

Тематична підґрунтя створення автомата Excalibur зрозуміла, звичайно, всю елегантність стилю даного слота важко порівнювати з такими дітищами Net Entertainment, наприклад, як ігровий апарат Demolition Squad, але механіка гри у них дивно схожа, і вміючи грати в руйнівника, можна швидко перекваліфікуватися на відважного лицаря круглого столу. Головними, вселяють інтерес саме до цього слоту, є фактори, наведені нижче.

  • Структура інтерфейсу звична, що невимовно тішить: 5 барабанів, 9 виграшних ліній, які можна вибирати і активувати залежно від переваги гравця (1, 3, 5, 7, 9)
  • Кожен з нових лицарських турнірів починається після вибору рівня вартості однієї монети від 0,01$ до 1$
  • Максимально дозволена ставка на одну лінію до 4 монет
  • Можливість активації автоспинов на ігровому автоматі на гроші Екскалібур

Символіка автомата

Прочитавши назви слоти, кожен відразу вырисует в підсвідомості певну асоціативну картину щодо апарату, у переважної більшості вона повністю збігається з тим, що вклали в дизайн розробники. Особливо це стосується ігрової символіки. За рівнем занурення любителям ігрового автомата Екскалібур не погано було б спробувати свої сили на іншому дітище Немає Ент - це онлайн апарат Devil's Delight, тематика там звичайно зовсім інша, але занурення проходить на 100%.

Найменш бажаним, але все одно виграшним символом є щит з мінімальним номіналом виграшною карти. Всім знайомі ці символи від 9 до туза, і максимально можлива комбінація з їх участі порадує запеклого гравця множником 150Х від його початкової ставки. Грати на автоматі Excalibur досить просто і інтуїтивно зрозуміло, але потрібно, звичайно, розбиратися в спеціальних символів, яких не так багато. Король Артур, чарівник Мерлін, Чарівниця і сер Ланцелот з прекрасною Гвиневрой. Їх максимальна комбінація вже обсипле щасливчика градом з множником 750Х. Власне найбільш сильним і бажаним є символом меч Екскалібур - "wild" символ всієї гри. Він, як і годиться дикому символу, замінює собою відсутні ланки виграшною ланцюжка, а також подвоює множник комбінацій, в яких бере участь.