Золото стародавньої цивілізації в онлайн апараті Герої Єгипту

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Можна впевнено стверджувати, що тематика стародавніх цивілізацій, загалом, і Єгипту, зокрема настільки ж популярною серед розробників і дизайнерів ігрових автоматів, як і класична фруктова тематика. Автомат Egyptian Heroes грати - це шанс зануриться з головою і розчиниться без залишку в міфологічних події днів, що минули тисячі років тому. Цю яскраву можливість дарує своїм шанувальникам корпорація Net Entertainment. Ті, хто відпочивав на відносно доступних курортах Єгипту, знає, наскільки просякнута древнім знанням і пам'ятками минулих цивілізацій ця країна. Стародавні Боги, які втратили свої сили тисячі років тому внаслідок смерті останнього вірившего в них людини, знову відроджуються завдяки грі на онлайн апараті Герої Єгипту.

Випробувати свою удачу і перегорнути сторінки міфічної історії стародавньої країни може кожен наважився. Для цього і створений загадковий онлайн автомат на гроші Egyptian Heroes. Шанувальники всесвітньо відомої корпорації Net Ent - власне розробника популярного слоти, напевно помітять в ньому певні подібності з кількома дітищами тієї ж компанії. Наприклад, онлайн апарат Wish Master має багато спільного з даними слотом, крім передісторії, звичайно, на увазі мається ігрова механіка. Головними достоїнствами автомата Герої Єгипту вважаються своєрідна, дуже атмосферна графіка і нетривіальний ігровий процес. Крім того, як зазвичай, геймблера в першу чергу цікавить можливість заробітку, і тут все відмінно. Офіційний процент віддачі слоти варіюється в межах від 96,8 до 97,7%. Професіонали гри без натяків зрозуміють, якими можливостями для збагачення обіцяє подібний показник.

Інша інформація по автомату

Насамперед, гравцеві варто знати про наявність "wild" символу і скаттера. Онлайн апарат на гроші Герої Єгипту дає широкі можливості по збагаченню, але вони відкриються лише тому гравцеві, який досконально вивчить правила та особливості геймплея. Символ Фараон - "scatter", як і годиться пристойній символу розкиду, він може подарувати безкоштовні обертання барабанів. А саме, при випаданні 3-х символів Фараона, стають доступними 10 фриспинов, при 4-х, відповідно 15 фриспинов, а якщо пощастить зловити 5 правителів Єгипту - відкриється цілих 20 вільних від ставки обертань. Ігровий автомат на гроші Diamond Dogs пропонує такі умови гри з "Скаттером".

Крім того, і це унікально - є тільки в автоматі Egyptian Heroes, середній барабан оснащений "липким" диким символом, який розширюється на близь лежать барабани і збільшує шанси на тріумф. Власне "wild" символом є піраміда - відомий символ Єгипту. Як і було зазначено раніше, дикий символ може розповзатися з середнього барабана на другий і четвертий, таким чином, допомагаючи створювати потужні виграшні комбінації.