Грати в апарат Єгипетські Боги і виграти гроші Єгипту

Софт: EvoPlay
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Багато творці віртуальних слотів випускають свій ігровий софт в стилістиці давньої міфології, наприклад східний слот Choy Sun Doa від Аристократа. Але найпопулярнішою країною з неймовірно багатою історією залишається Єгипет. В цій ситуації перед вами слот, який активно задіює єгипетських богів для того, щоб користувач зміг виграти. Оформлений ігровий автомат максимально якісно і володіє приголомшливою графікою. При цьому сучасна анімація робить все можливе, щоб користувач зміг з головою поринути в атмосферу стародавнього Єгипту. У цьому також допомагає приємне музичне супровід. Ключовою особливістю слоти Egypt Gods можна назвати наявність джек-поту в розмірі $200 000.

Барабаны аппарата

Єгипетські Боги винагородять вас за обертання на гроші

Незважаючи на те, що вся концепція ігрового автомата побудована навколо єгипетських богів тут присутні і рядові символи. Щоб розбавити ігровий процес розробники постаралися додати якомога більше оригінальних зображень, при цьому не забуваючи дотримуватися правила стилістики. Крім того, тут досить великий діапазон ставок, тому що поставити на кожну лінію можна від $0.05 до $2. Відповідно, можна легко користуватися різноманітними тактиками, що при мінімальних ставках тривалий час заробляти гроші. Серед зображень вам однозначно зустрінуться:

  • Фараони;
  • Сувої з письменами;
  • Бог Ра;
  • Правитель підземного царства Анубіса;
  • Гральні карти.

Таблица с выплатами

Пирамиды - бонусный символКлючовим персонажем слоти Egypt Gods були обрані піраміди. Саме вони тут у ролі дикого символу і у відповіді за те, щоб кожен гравець зміг з їх допомогою зібрати виграшну лінію. Відповідно, саме це зображення необхідно ловити для збагачення. Всі інші мають індивідуальними коефіцієнтами, які можна дізнатися в окремому меню. Виплати в ігровому апараті досить високі.

Бонусна гра для користувачів Egypt Gods

Додатковий раунд для заробітку тут повністю заточений на символах з Анубісом. Якщо випаде відразу 3, то гравець потрапляє в його підземне царство. Після цього перед користувачем з'являється 5 артефактів і відкрити можна тільки 2 з них. Залежно від того, наскільки добре ви ладнаєте зі своєю удачею можна отримати досить високі виграші. Тим, хто любить єгипетську тематику слот Egypt Gods однозначно сподобається, тому що в цьому стилі його можна легко назвати одним з кращих для гри в казино на реальні гроші. Всі інші будуть у захваті від досить високих показників щедрості апарату.