Китайський слот Подвійне Щастя з висновком

Софт: Aristocrat
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Ігровий автомат Double Happiness на реальні гроші - це ще один азартний продукт від виробника Aristocrat. Його стиль - стародавній Китай. Загадкові східні традиції, особливі урочистості, церемонії. Вся ця атрибутика знайшла відображення в слоті. Гра проходить на тлі висхідного Сонця і пагод. У колірній гамі переважає, звичайно ж, червоний - колір удачі. Як і всі нові автомати на гроші, емулятор привертає увагу до технічних характеристик.

Азартний апарат Подвійне Щастя на гривні складається з 25 ліній виплат. Вони перетинають 5 котушок з символами в 3 ряди. З управління доступні кнопки для зміни ставки на лінію активації максимальної ставки. При цьому кількість самих ліній міняти не можна. Під віконцем з балансом знаходиться кнопка, яка запускає меню з таблицею виплат і правилами. Гра передбачає авторежим. Кнопка для запуску автоматичних спінів знаходиться під кнопкою «Старт». Гравець може сам вибирати кількість автовращеніе від 5 до 100. Передбачена окрема клавіша для ризик-ігри.

Комбінації і фриспины в ігровому автоматі Double Happiness на гривні

Виграшні поєднання формуються зліва направо від першого барабана. Отримати виплату можна за комбінацію з 3-5 однакових картинок. Розмір виграшу - це результат множення ставки на лінію на коефіцієнт символів з комбінації. Якщо комбінації випали на декількох символах одночасно - виграш підсумовується. Тепер трохи більше про коефіцієнти.

Ігровий автомат Подвійне Щастя на гроші має основними символами у вигляді карткових номіналів і тематичних картинок. Зображення номіналів карт оплачуються за коефіцієнтами від 5х до 200х. Що вже саме по собі щедро. При цьому стилізовані символи набагато дорожче. Вони множать ставку в 25-1000 раз. Найдорожчим основними символом вважається китаєць з віялом. Саме 5 таких картинок принесуть бажану виплату 1000х. Збільшити прибуток в 2 і в 4 рази можна в ризик-грі. Але помилка буде коштувати всього виграшу за раунд.

Також апарат Double Happiness з висновком має аж двома Дикунами. Перший - це картинка з зеленим драконом. Він допомагає сформувати виграшне поєднання. Дикун здатний замінювати будь-які символи основної гри. Непідвладний йому тільки скаттер. Також цей Вайлд оплачується самостійно від х10 до х2500. Другий Дикун - червоний дракон бере участь в особливій опції під назвою Roaming Wild. Вона активується під час фриспинов.

До речі, безкоштовні обертання запускаються присутністю скаттеров на полі. Цей знак зображений у вигляді ієрогліфа. Він теж оплачується сам, досить скромно - від х5 до х100. Три скаттера починають серію з 10 фриспинов. Їх може бути і більше. Приміром, 4 скаттера подарують 15 безкоштовних обертань, а 5 ієрогліфів - 25 спінів! Функція Roaming Wild передбачає появу Вайлдов на полі і їх зміщення на 1 позицію з кожним новим спіном. Якщо обидва Дикуна випадають в одній комірці - виплата по них додатково збільшується в 10 разів!