Грати в азартний апарат Алмазне Тріо на реальні гроші

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: 12 фриспинов

Любителям детективів, де в головній ролі - запаморочливі красуні (на зразок серіалу «Nikita») гарантовано сподобається ігровий автомат Diamond Trio на гроші. Тим більше, емулятор оформлений дуже ефектно. Всі кольори гармонійно поєднуються один з одним, а темний фон прекрасно відтіняє яскраві символи.

Конструкція апарата не викликає жодних питань. Все цілком стандартно. У процесі беруть участь 5 котушок і 9 активних смужок. Панель управління передбачає кілька кнопок для регулювання кількості ліній і розміру ставки.

Запуск може бути ручний і автоматичний. Окрему увагу буде корисно приділити таблиці виплат - адже там детально розписані коефіцієнти значків та інші можливості гри.

Символи і фриспины у слоті Diamond Trio на гривні

Ігрові автомати на гроші прибуткові настільки, наскільки дозволяють множники символів. У цьому емуляторі всі значки діляться на дешеві і дорогі. Карткові номінали відносяться до першої категорії. Мінімально вони принесуть 5 ставок, а максимально - 150.

Дорогі значки - це картинки з тематичним зображенням. Кобура на прекрасною ніжці, конверт, автомобіль і алмаз можуть озолотити будь-якого гемблера. Найбільший виграш досягає 5 000 активних ставок.

Ігровий автомат Алмазне Тріо онлайн не має Дикуном. Зате тут цілих 3 скаттера. Це зображення головних героїнь. Якщо будь-2 красуні з'являться одночасно на барабанах (неважливо де) - запуститься респин.

Якщо ж пощастить зловити одночасно 3х дівчат на полі - активується серія з 12 фриспинов. Крім цього в основній грі передбачений ще і ризик-раунд. Він полягає в традиційному вгадування кольору карти. Правильна відповідь принесе або подвоєння виграшу. Помилка - його втрату. Так що ризикувати краще виважено.