Ігровий автомат Захват Диявола - перемогти похмуру пекло

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Людину завжди хвилювала можливість існування Раю і Пекла, реальний чи Диявол. Що там, в кінці? Цим питанням задається, напевно, рано чи пізно кожен. Але не будемо про похмурому і сумне, не дивлячись на всю серйозність і загрозливу підґрунтя назви, популярний ігровий автомат Devil's Delight не так вже страшний, а зовсім навпаки - виявляється, перемогти владику мороку і потойбічних духів зовсім просто. По доступності ігри і захоплюючому сюжету даний слот вкрай близький до тематичного апарату на гроші Hook's Heroes. Темні сили, які давно засіли у свідомості через популярних фільмів жахів і містичних романів, постають на барабанах в кілька не настільки грізному обличчі. Радує той факт, що рівень віддачі в казино на гроші дорівнює 97,6 відсотків, підтверджений професійними гравцями, а максимально можливий виграш становить 200000 монет.

Те, що Net Entertainment перевершили самих себе, випустивши у світ неймовірно барвистий, цікавий і захоплюючий сюжет дух онлайн апарат на реальні гроші Захват Диявола, в день презентації не заперечував ніхто, та й на сьогодні мало які слоти можуть потягатися з цим опрацьованості. Хіба що незвичайний автомат Excalibur. Найбільше фанатам жанру і безпосередньо шведської компанії NetEnt, судячи з захоплених відгуків у мережі, сподобалося барвисте оформлення. Здавалося б, подібна тематика повинна лякати, адже мова йде про вічному страху людини перед загробним життям, але арт-художники і геймдизайнер лідера індустрії розваг обіграли все у властивому їм жартівливому іронічному стилі, і потрапили цим в точку. Природно важливо те, що практика показує підвищену можливість вигравати значні суми, що у зв'язці з високим відсотком віддачі робить слот особливо привабливим для професійних гравців.

Особливості гри автомата Захват Диявола

Ігровий інтерфейс цікавого ігрового автомата Devil's Delight складається з 5-ти барабанів, на яких постійно активно 20 ігрових ліній. Номінальна величина монет для ставок дорівнює від одного цента до 50. Відповідно кожна лінія готова прийняти до 200 монет. Кожне випадання від 3-х однакових символів в кожній з ліній приносити виграш.

Неустрашимые дослідники і авантюристи, які готові вирушити на пошуки сатани, можуть спробувати свої сили в бонусної грі "Збирач душ". Для досягнення перемоги в ній потрібно зібрати 15 душ, тим самим активувавши фриспины. Грати на апараті Захват Диявола досить просто, якщо знаєш правила, тому новачкам рекомендується ознайомитися з інформацією при натисканні на кнопку "Info". Крім того, для зовсім вже зелених геймблеров є можливість гри в демо-версію на фішки і навіть без реєстрації - відмінний шанс відточити свою майстерність перед великою грою на реальні гроші. Всі хто не злякаються зловісного назви та атмосфери слота, в кінці шляху будуть щедро винагороджені розсипами золотих монет.