Динамічний автомат Загін Укрйнівників від NetEnt

Софт: Net Entertainment
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

NetEnt - компанія розробник софту для ігрових автоматів з довгою історією і серйозними амбіціями на світову першість у галузі. Головними особливостями продукції гіганта Net Entertainment є глибока опрацювання сюжету і небачений в інших постачальників софта для онлайн казино дизайн і механіка гри, за яким відразу видно, хто творець апарату. Ігровий автомат Demolition Squad - чергове яскраве дітище шведської компанії. В першу чергу слот приваблює унікальним дизайном і звичних вже для фанатів, властивим тільки йому геймплеєм. Багато гри шведського гіганта радикально відрізняються за особливостями від звичних одноруких бандитів. Наприклад, апарат на реальні гроші Diamond Dogs, так полюбився публіці, теж незвичайний і унікальний у своєму роді, але від того він вкрай цікавий і популярний.

Бувають настрої в житті людини і ситуації, коли хочеться рознести пару трійку вітрин магазинів або зламати дюжину тендітних речей - так сказати, випустити пар. Саме таку можливість, не завдаючи шкоди навколишньому майна, і вже тим більше людям, надає чудовий ігровий апарат Demolition Squad. Вибираючи цей слот, гравець мало чим цікавиться історією або якими-небудь тематиками, тут йдеться просто про можливість весело провести час, паралельно випускаючи накопичений від проблем і неприємностей негатив і, попутно, якщо є, звичайно, певний рівень навику і дещиця везіння, заробити солідну надбавку до зарплати.

Бий, криши, знищуй і вигравай гривні

Символи автомата на гроші Demolition Squad досить зрозумілі і повністю відображають заданий вітальними фоновими звуками разбивающегося і рушащегося майна ритм гри. Перше, що кидається в очі - не просто можливість руйнувати, робити це можна за допомогою оскаженілих роботів, а також інших спеціальних символів. Різноманітність символіки багато в чому навіває асоціації з іншим слотом від НетЕнт, відомим ігровим апаратом на гроші Egyptian Heroes, там правда тематика абсолютно інша, але є щось подібне в механіці гри. Рядовими символами ігри є знайомі всім любителям азартних ігор карткові символи, стилізовані під сірі будівельні блоки. Максимально можлива комбінація з таких блоків обсипле гравця градом монет з множником 150Х від початкової ставки.

Scatter-символом гри є яскравий жовтий трикутник, він може помножити суму виграшу в три рази. Крім того, він, як і годиться скаттеру, при випаданні в кількості 3-х одиниць, в будь-якій точці ігрового поля, запускає фриспины, що максимізує шанси відвідувача зірвати куш, при цьому, не особливо витрачаючись на ставки. Грати онлайн на апараті Demolition Squad важливо уважно, слід знати, що "Wild"символом є підривник, який сіє руйнування і паралельно замінює собою будь-який інший, необхідний для формування виграшної комбінації символ.