Ігровий автомат Корови з висновком в рублях

Софт: Play-n-GO
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Веселий літній відпочинок рідко у кого асоціюється з перебуванням на фермі. Але ігровий автомат Crazy Cows на гроші готовий зламати цей стереотип. Адже гемблеры потрапляють на незвичайну ферму! Тут - всі тварини нічим не відрізняються від людей. Кожен герой слоти - це індивідуальність з своїм характером і неповторним зовнішнім виглядом. І, звичайно, кожен з них приносить певні виплати. Хтось менше, хтось більше. А випробувати всі можливості емулятора на практиці гравці можуть самі.

Грати в казино ігрові автомати на гроші дуже захоплююче. Перш за все, із-за особливостей кожного слота. Так азартний апарат Божевільні Корови на гривні складається з 5 барабанів і 15 ліній виплат. Кількість цих ліній можна поміняти стрілками +/- у відповідного віконця. Поруч розміщені стрілки для зміни ставки. При цьому можна одним клацанням виставити максимальну ставку. Гідність ставки змінюється за бажанням гравця. Також на панелі керування є кнопка з таблицею виплат. Емулятор можна запускати в ручному або автоматичному режимі.

Комбінації, особливості символів і бонуси слоти Crazy Cows на гроші

Виграшні поєднання в цьому апараті формують однакові картинки, зібрані поспіль на лінії виплат. Майже всі символи приносять виплати в комбінації від трьох картинок. Поєднання повинні розміщуватися зліва направо від першого барабана. Якщо вони сформувалися на кількох лініях одночасно, то виплати по них додаються. Сума виграшу повністю залежить від вартості символів. За цим критерієм віртуальний слот Crazy Cows на гривні ділить всі значки на молодші і старші.

Молодші символи - це літери зі слова Crazy і значок кукурудзи. Їх коефіцієнти не надто високі. Але навіть поєднання цих символів можуть помножити ставку від 5 до 150 разів. Виплати за старшим символів - дорожче. До цієї групи відносяться картинки з милими корівками. За них виплати нараховуються за коефіцієнтами від х25 до х750. Крім цього, саме корівки беруть участь в бонусної грі.

Бонусна гра в автоматі Корови з висновком активується при поєднанні трьох бонусних символів. Гравець вибирає одну з трьох корів, які будуть здійснювати високі стрибки з даху сараю. Не варто турбуватися - жодна тварина не постраждає. Зате гемблер зможе виграти до 50 безкоштовних обертань. Протягом серії фриспинов діє коефіцієнт множення виплат х2. А якщо при цьому попадеться скаттер - пес, виграш примножиться додатково аж до х5.

Найбажанішим знаком, яким має ігровий автомат Божевільні Корови на реальні гроші, є Бик. По-перше, він - найбільш дорогий символ гри. Його коефіцієнти становлять від 10 до 2500. Плюс до всього Бик є Дикуном і замінює всі основні символи в грі, крім скаттера і бонус-символу. А якщо він випадає на центральному барабані, а на сусідніх котушка в цей час з'являються дві частині медальйона - запускаються респины. На час додаткових обертань Дикун завмирає на третьому барабані і допомагає скласти ще більше смачних комбінацій.