Грати в апарат Попелюшка і виграти казкові гроші онлайн

Софт: Novomatic
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

В основному ігрові автомати на справжні гроші роблять для чоловіків і намагаються підбирати більш зухвалі, або нейтральні тематики. Для шанувальників певних кінофільмів та відео ігор також є цілий список азартних апаратів. У ситуації з Cindereela розробники вирішили догодити скоріше за все дівчатам, які теж не проти заробити на віртуальних слотах. Перед вами захоплюючий апарат, який виконали в стилістиці казки про Попелюшку. При цьому в процесі створення графічної складової більше орієнтувалися на мультфільм. Вийшла яскрава картинка з якісної анімацією, на тлі якої грає чарівна музика.

Барабаны игрового автомата

Перше занурення у казку разом з Попелюшкою

Почати варто з того, що за своїми функціями віртуальний слот Попелюшка нічим не поступається іншим. Тут є 5 барабанів, на яких розташовано 10 виграшних ліній. Комусь може здатися, що цього мало, але насправді тут заробляти гроші ви будете досить часто. Ставки в межах від 0,04 до 100 доларів. Творці запевняють, що ймовірність перемоги становить 95%. Перевірити це можна тільки спробувавши віртуальний слот. Якщо звернути увагу на зображення, то можна виділити наступні:

  • Гарбуз;
  • Хрещена фея;
  • Прекрасний принц;
  • Собака;
  • Миша;
  • Туфелька Попелюшки;
  • Попелюшка;
  • Номінали гральних карт від Дев'ятки до Туза.

Выплаты и множители аппарата

Серед усіх цих символом тільки карти виявилися рядовими. Вони коштують дешевше, але варто відзначити, що більш дорогі картинки випадають набагато частіше.

Скаттер символ - феяДикий знак - изображение ЗолушкиКрім того, тут є Хрещена фея, яка допоможе обзавестися безкоштовними обертаннями, варто тільки зловити 3 таких символу на барабанах. При цьому найбільш цінним зображенням все-таки стане сама головна героїня слоти Попелюшка. Вона в ролі дикого символу і тому в основному з її допомогою ви зможете швидко заробити граючи в казино на реальні гривні.

Казкові виграші в додатковому режимі апарату Cindereela

Бонусної гри у віртуальному слоті Cindereela, на жаль, немає. Саме тому варто звернути увагу тільки на режим подвоєння. В ньому у вас вийде без проблем примножити свій капітал і причому за лічені хвилини. Суть в тому, щоб вгадати правильну карту, причому на вибір дають лише 2 варіанти, тобто ймовірність подвоїти гроші 50 на 50. Якщо пощастить, можна повторити спробу або ж залишити режим подвоєння. Ризик полягає в тому, що якщо ви помилитеся, то втратите все, так що варто бути максимально обережним.