Східний слот Чой Сан Доа - грати на гривні

Софт: Aristocrat
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Ігровий автомат Choy Sun Doa на гроші - це ще один скарб в лінійці східних слотів від Aristocrat. Основна гра проходить на тлі заворожливої природи Китаю. Стиль оформлення слоти повністю відповідає заданій тематиці. На екрані гемблеры повстречают колоритну древнекитайскую атрибутику. При цьому якісна графіка відмінно гармонує з зручним і функціональним інтерфейсом.

Грати в автомати на гроші і отримувати від цього задоволення, допомагає зручне управління слотом. Азартний апарат Чой Сан Доа з висновком також легко керований. Перед грою гемблер може виставити необхідну кількість ігрових барабанів. Тут конструкція відрізняється від традиційних емуляторів, так як відсутні лінії виплат. Дізнатися докладний розташування виграшних комбінацій можна в меню Info.

З управління також доступні зміни ставки, активація максимальної ставки і максимальної кількості барабанів в один клік. Режим гри передбачає два варіанти. Можна просто натискати кнопку Spin після кожного обертання. Це гра в ручному режимі, так легше контролювати процес. А можна одразу натиснути Autoplay, виставити кількість спінів, і барабани будуть обертатися самі.

Символи, комбінації і фриспины ігрового автомата Choy Sun Doa на гроші

Піктограми, з яких формуються виграшні поєднання, можна умовно розділити на дві групи. Перша - старші символи. Вони дорожчі і добре відображають тематику слота. До цієї групи відносяться золотий злиток, карти, сом, перстень, монету і дракон. В залежності від кількості картинок в комбінації, ставка помножиться на х5 - х1000. Найдорожчим символом емулятора буде дракон. Саме його зображення дарує найвищі коефіцієнти від х50 до х1000.

Друга група - це молодші символи. Ігровий автомат Чой Сан Доа на гривні відносить до них стандартні карткові номінали. Картинки від дев'ятки до туза подарують множення ставки від х5 до х200. Незалежно від виду символів, виграшні комбінації формують від 3 д 5 однакових картинок. Поєднання вважаються як по вертикалі, так і по горизонталі.

Допомагає формувати комбінації Дикий символ - зображення китайського бога. Цей символ не оплачується самостійно, але здатний замінювати будь-які картинки. Його вплив не поширюється тільки на скаттер. Їм є золотий злиток. Три і більше таких картинок запускають фриспины.

Віртуальний слот Choy Sun Doa онлайн при видачі фриспинов дозволяє гравцеві вибрати їх кількість і діючі множники виплат. Гемблер може вибрати від 5 до 20 фриспинов. Доступні коефіцієнти для множення: х2, х3, х5, х8, х10,х15 і х30. Ці множники діють тільки тоді, коли виграшна комбінації сформована за допомогою Дикого символу.

Після кожного прибуткового обертання барабанів, слот запропонує вам вибір: забрати гроші або зіграти в ризик-гру. Ризикової раунд запускається кнопкою Gamble. Його сенс у вгадуванні кольору або масті карт. Якщо гравець вгадає колір, виграш подвоїться. А якщо масть, то виграш стане більше в 4 рази.