Як грати на апараті Чемпіон треку на гривні? Тонкощі стратегії

Софт: Net Entertainment
Ліній: 30
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Гонка

Саме для любителів азартних ігор і ставок на спортивні події, зокрема на скачки, компанія NetEnt розробила ігровий автомат на гроші Champion of the Track. Дизайн апарату радикально відрізняється від улюблених, усталених в поданні гравців зовнішніх видів автоматів. Перед очима любителя гострих відчуттів, який вперше відкрив даний слот, постає поле з зеленими, свіжими тонами і 5-ю класичними барабанами з аж ніяк не на символами на них. Тут все нове і радикально відрізняється від того ж апарату Wish Master. Забігаючи наперед, скажемо, що цей ігровий слот налаштований розробником на виплату спочатку завищеного відсотка віддачі, який дорівнює близько 96,8%.

Нестандартні рішення дизайнерів компанії розробника автомата на реальні гроші Чемпіон треку, простежуються в глибоко опрацьованих деталях ігрового меню і власне самого ігрового поля. У слоті реалізовано додаткове гральне поле з 20-ма кроками від старту "забігу" до фінішу. По ходу "забігу" по віртуальному поля є 2 проміжних кубка. Перший з них примножує ставку на 3, другий вже аж на 6. Якщо пощастить дістатися до імпровізованого фінішу, номінальна ставка буде помножена у 23 рази, що значним чином відобразиться на фінальному виграші при випаданні комбінації.

Бонусна гра апарату Чемпіон траси

Новачкам на онлайн апараті Чемпіон треку слід знати, що в слот вбудована незвичайна і дуже цікава гра. Вона радикальним чином відрізняється від бонусних ігор на апараті на гроші Dazzle Me, але при цьому не поступається в прибутковості для гравця. Для запуску бонусної гри необхідно зібрати від 3-х кубків на одній ігровій лінії, збудованих в правильній послідовності. Є 2 етапи. Спочатку пропонується вибрати наїзника. Всього 4 жокея, кожен з них, після його вибору, приносить своє, характерне йому кількість монет. Після цього стартує гонка, в залежності від її результатів, а конкретніше від того, яким за рахунком прийде вибраний учасник, гравець отримує відповідний множник виграних монет. Відповідно останнє місце множить на 1, третє - на 2, четверте - на 3, а тріумфатор заїзду отримує 5Х множник.

В іншому онлайн апарат на гроші Champion of the Track не сильно відрізняється по механіці гри від більшості дітищ NetEnt. Захоплююча гра на 5 виграшних барабанах, з яких раз у раз проскакують символи з атрибутикою скачок, гарантована. Усі символи, що при збігу в лінії несуть виграш відповідний множнику. З множниками будь-яких комбінацій можна ознайомитися по натисненню кнопки інтерфейсу "Info".