Автомат Солодкі Мрії: покрутити цукерки на гривні або демо

Софт: QuickFire
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Останнім часом для ігрових автоматів від Вулкана на гроші придумують досить оригінальні тематики. Розробники намагаються привертати увагу гравців насамперед незвичайним дизайнерським рішенням і при цьому не забувають про якісну анімацію разом з приємним музичним супроводом. У ситуації з Candy Dreams творці вирішили віддати перевагу цукеркової тематики. Якщо розглянути зовнішній вигляд віртуального слоти детальніше, то новому користувачеві відразу стане все зрозуміло. Яскраві кольори на ігровому полі, цукерки в ролі рядових символів, а також приваблива анімація. Найголовніше, що випробувати свою удачу вийде на гроші, а значить вас чекають високі виграші.

Игровые вертушки в автомате

Зображення і особливості автомата Candy Dreams

Насамперед варто відзначити, що функціонал ігрового автомата Candy Dreams зроблений за принципом класичних слотів. Тобто тут все також 5 барабанів, що вже звично для сучасних апаратів. При цьому є цілих 720 виграшних комбінацій. Розробники стверджують, що виграти тут можна з ймовірністю 97%, що дуже багато для останніх моделей таких ігор. Також варто зазначити ставки в діапазоні від 0,01 до 2 доларів. Що стосується символіки, то тут суцільні цукерки і відрізняються вони лише кольорами. В процесі гри ви зустрінете:

  • Сладкие символы слотаСині;
  • Зелені;
  • Жовті;
  • Червоні;
  • Фіолетові.

Дикий символ - надпись WildКрім того, на барабанах може випасти напис Wild, яка дає зрозуміти, що з її допомогою збирати виграшні лінії стає значно простіше. Дикий символ однозначно допоможе вам швидше заробити і що найголовніше не погані гроші.

Скаттер символ слотаScatter аппаратаОкремої уваги заслуговують символи скаттеры. Зібравши всього 3 таких користувач отримає безкоштовні обертання. Багато вважають, що ця функція є чи не ключовим перевагою автомата Candy Dreams. Як мінімум, тому що дає можливість крутити автомат на реальні гроші без вкладень.

Бонусна гра від слота Солодкі Мрії

Насправді це досить проста гра, в яку можна потрапити зібравши зображення з написом «Bonus». Всього 3 таких картинки буде достатньо для того, щоб потрапити на темно-синій екран. Тут перед вами будуть з'являтися льодяники у вигляді планет. Суть у тому, щоб відкривати ці планети і в разі якщо пощастить забирати привабливий бонус, який за ними ховається. Також є ризик залишити бонусну гру, в тому випадку якщо за льодяником буде напис «POP». Щоб протриматися як можна довше доведеться полювати за «серцями», які тут відіграють роль додаткових життів.