Грати в слот Бук оф Ра і вигравати реальні гривні

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Фриспины

Ігровий автомат Book of Ra на гроші присвячений давньоєгипетської культури. А саме - бога Сонця. Це божество завжди було центральною фігурою в релігії Стародавнього Єгипту, тому і його артефакти є безцінними! Не дарма слот названий саме так. Адже гемблерам належить збирати комбінацій з різною стародавньої атрибутики. І найдорожчі поєднання формує священна книга! Але про це пізніше. Зараз варто звернути увагу на інтерфейс емулятора.

Казино ігрові автомати на гроші від Gaminator володіють простим і зрозумілим управлінням. Апарат Книжки на гривні не став винятком. Всі кнопки управління зосереджені в нижній частині екрана. Більшу частину панелі займають клавіші для зміни кількості ігрових ліній - їх всього 9. Відповідно, можна виставити від 1 до 9 ліній.

Активні лінії перетинають поле з 5 барабанів. На них і формуються комбінації. Розмір виплат залежить від ставки. За неї відповідає кнопка Bet One. А ось за допомогою клавіші Bet Max можна зіграти в слот Бук оф Ра на гроші з максимальною ставкою. Також доступна гра в ручному і автоматичному режимі.

Основна гра і бонусні функції автомата Книга Ра онлайн

Основний ігровий процес будується на прокручуванні барабанів і формуванні виграшних комбінацій. Оплачуваної стає комбінація з 2-5 однакових символів. Вони повинні розташовуватися на лінії. Іноді поєднання збираються одночасно на кількох лініях. Тоді виграш з них підсумовується.

При такому розкладі грати Книжки на гроші досить вигідно! До того ж можна зіграти в ризик-гру. Якщо гемблер вгадає колір карти, його виграш зросте вдвічі. Але єдина помилка призведе до поразки і втрати всіх виграних грошей за спин.

Розміри виплат залежать як від загальної ставки, так і від коефіцієнта символів. Більш низьким коефіцієнтом володіють молодші символи. Традиційно, це карткові номінали. Картинки від десятки до туза формують комбінації трьома-п'ятьма символами. Оплачуються вони від х5 до х125. У поєднанні з високою ставкою - виграш може вийти гідним. Навіть з молодшими символами в слот Book of Ra грати гроші прибутково.

Але це навряд чи зрівняється з виграшами на більш високих комбінаціях. Часто на полі миготять старші символи. Вони - тематичні. Являють собою атрибутику стародавнього Єгипту і не тільки. Це жук-скарабей, статуя з оком Ра, фараон, портрет мандрівника і, звичайно ж, священна книга бога Ра. Вже 2е однакових старших знаків сформують оплачувану комбінацію. Їх коефіцієнти значно вище - від х5 до х5000!

При цьому апарат Бук оф Ра на гроші особливу роль відводить символи книжки! По-перше, вона є Диким символом. Замінює абсолютно всі значки. За умови, що така заміна дасть оплачуване поєднання символів. По-друге, вона ж є і скаттером. Ключ до безкоштовних обертання відкриває саме книга. Для цього потрібно зібрати, як мінімум, 3 книжки. В цьому випадку гравець отримає 10 фриспинов. До речі, під час ходів будуть введені додаткові розширюються символи.