Ігровий автомат Книжки Делюкс на гроші і на фішки

Софт: Гаминаторы
Ліній: 10
Барабанів: 6
Wild
Scatter
Бонус: 10 фриспинов

Ігровий автомат Book of Ra Deluxe на гривні - це епічне продовження самого популярного емулятора від Gaminator Novomatic. Пригоди в стародавніх єгипетських гробницях знову доступні. А значить, у гемблеров є шанс стати володарями незліченних багатств!

Грати в автомати на гроші не тільки прибутково, але й дуже цікаво. Процес поглинає з головою. Тим більше, слот Книжки Делюкс на гроші більш досконалий, ніж його попередник. Їх відмінності - у візуальному оформленні.

Більш насичені кольори і детально промальовані символи зробили апарат набагато привабливіше. Що стосується технічних параметрів - змін ніяких. Максимальні 10 ліній та 5 котушок. Управління дозволяє змінити кількість смуг і розмір ставки. Передбачені кнопки для звичайного й автоматичного запуску, ризик-раунду і таблиці виплат.

Слот Книга Ра Делюкс онлайн і його бонуси

Зміст основних прокручувань полягає в побудові комбінацій. Вони складаються з 3х, а іноді і 2х однакових картинок. Поєднання повинно бути безперервним і розташовуватися на одній з активних ліній. Тому чим більше смуг виплат буде виставлено, тим більше шансів виграти.

Символи поділяються на молодші і старші. До перших належать зображення карткових номіналів. Їх комбінації починається від трьох іконок. Вони множать ставку від 5 до 150 разів. Старші - більш колоритні, тематичні. Тут можна побачити різну давньоєгипетську атрибутику і портрет мандрівника.

Деякі з старших знаків формують переможні сполучення від 2х піктограм. В цілому вони приносять виграш, розміром від 5 до 5 000 активних ставок. Не можна не сказати про самому головному символі автомата Бук оф Ра Делюкс з висновком - це Книга.

У неї є відразу кілька значень. По-перше, вона приносить самостійні виплати (від 20 до 2 000 загальних ставок). Тобто, може сформувати власні комбінації. По-друге, книжка замінює всі інші знаки - навіть найдорожчий (мандрівника). Вона встає на місце відсутньої піктограми і гемблер отримує виграш. По-третє, цей символ - скаттер. Три і більше книжок запускають фриспины.

Вони складаються з 10 раундів, ставку в яких оплачує апарат Book of Ra на реальні гроші, а не гемблер. Так можна підвищити свій прибуток, не вкладаючи особливих зусиль. Більше того, під час фриспинов діє особливий пільговий знак.

Він вибирається випадковим чином і при певних умовах - заповнює весь барабан. Це дуже вигідно для гравця, так як реалізуються всі можливі комбінації.

Не варто забувати, що, крім вільних прокручувань, є й інший спосіб подвоїти виплати. Для цього і розроблена ризик-гра. Після вдалого раунду можна натиснути кнопку Gamble.

Потім дилер буде відкривати карти, а гемблеру потрібно буде вгадувати їх колір. Кожна правильна відповідь подвоює виграну суму. У той же час, помилка - позбавляє всіх виплат за раунд. Тому до ризику треба підійти усвідомлено, а забрати виграш можна в будь-який момент.