Ігровий апарат Ринок: торгуйся і вигравай реальні гроші

Софт: Унікум
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

На ринку, напевно, бував практично кожен. Не секрет, що такі місця є не тільки в селі, а й у великих містах. Багато людей воліють купувати фермерські продукти ніж харчуватися тим, що пропонують власники супермаркетів. Ігровий автомат Базар вирішив показати у всій красі цю торговельну точку і скоріше всього багато користувачі дізнаються в тутешніх символах масу знайомих образів. По функціоналу віртуальний слот такий же простий, як і інші азартні ігрові автомати на гроші. Тут є 5 барабанів і 21 виграшна лінія. Ставки робляться в діапазоні від 0,01 до 10 доларів. У підсумку якщо зіграти по максимуму, то унести вийти суму з коефіцієнтом х10 000.

Барабаны виртуального слота

Цінні призи від тутешніх символів

Способів заробити у цьому слоті маса і в основному вони пов'язані з полюванням на конкретні зображення. На щастя, познайомитися з коефіцієнтами по кожній картинці можна заздалегідь. Тут є окреме меню, де винесена детальна інформація по виплат. Що стосується оформлення, то кожна деталь зроблена на совість і класичний ринок тут представлений в більш комічно вигляді, ніж є насправді. Від цього тільки цікавіше і приємніше проводити час за грою. Серед символів ігрового автомата Базар зустрічаються:

  • Гаманці;
  • Ваги;
  • М'ясо;
  • Бабульки;
  • Золоті годинники;
  • Овочі;
  • Торгаші;
  • Магнітофони.

Таблица символов и коэффициентов

Відмовившись від рядових символів розробники придумали кілька власних. При цьому коефіцієнти у них різні, тому цінність присутня у кожного зображення.

Дикий символ - лого автоматаЯкщо розглядати спеціальні символи, то насамперед варто почати полювання за логотипом слота. Напис «Базар» тут є диким символом, а значить значно швидше принесе вам гроші, замінивши собою відсутні частини виграшною лінії.

Скаттер аппарата - бабулькаТакож є і Бабулька, яка працює, як скаттер. Якщо випаде 3 таких картинки, то користувач отримає квиток в бонусну гру, яка суттєво збільшить виграш, якщо зіграти в інтернет казино на гроші.

Додаткові способи заробити на Ринку

В ігровому апараті Bazar є дві бонусні ігри. Перша називається «Купи кавун» та її суть полягає в тому, щоб скуповувати на ринку дані ягоди. Вибравши певний кавун гравець отримує бонус, потім вибирає далі. Коли збере максимальну кількість, то отримає шанс замінити один з арбузов. У підсумку всі бонуси підсумовуються і потрапляють на рахунок по закінченню гри.

Друга гра називається «Годинник» і тут все набагато простіше хоч і 2 раунду. Суть така ж, тільки без можливості обміну. Відразу гравець вибирає марку годин, потім саму модель. За кожним варіантом ховається певний бонус і тільки від удачі залежить, що вам дістанеться.