Грати в ігровий автомат Біг Бен і вигравати гроші

Софт: Aristocrat
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Ігровий автомат Big Ben на реальні гроші переносить гравців на вулиці одного з найколоритніших міст світу - Лондона! Над графікою виробник попрацював на славу. Яскраві символи виглядають особливо виразно на темному тлі основної гри. Створюється враження, що гемблер дійсно знаходиться на одній з вулиць британської столиці. Коли перше захоплення слотом вляжеться, варто звернути увагу на його інтерфейс.

Всі автомати онлайн Вулкан на гроші володіють зручним управлінням. У цьому сенсі віртуальний слот Біг Бен не став винятком. Віконце з лініями (Lines) показує їх максимальне число - 25. Лівіше є клавіші +/-, якими можна виставити інша кількість ліній. Аж до одного.

Далі йде віконце з розміром ставки на лінію (Bet) та аналогічні кнопки +/- . Так регулюється ставка на лінію. Кнопками Max можна виставити одним кліком максимальну ставку і кількість ліній. Також можна запустити авторежим або скористатися інформаційним меню.

Символи і безкоштовні обертання в азартному апараті Big Ben на гривні

Символи - це серце всього слота. Тому частину з них представляють собою атрибутику Лондона і Великобританії в цілому. До того ж, саме тематичні символи - найдорожчі. Тому ловити їх одне задоволення. До таких піктограм відносяться вивіска таверни, ліхтар, червона телефонна будка, двоповерховий автобус, прапор Великобританії і корона.

Слот Big Ben з висновком за поєднання старших символів збільшить ставку на коефіцієнти від 10х до 800х. Менш дорогими будуть комбінації з молодших символів. Цю групу піктограм складають карткові номінали. Картинки від дев'ятки до туза принесуть множення ставки в 2х-125х раз. Щоб виграти, потрібно зібрати хоча б 3 однакові картинки на лінії виплат. Хоча вже 2е однакові картинки з короною, прапором і дев'яткою сформують оплачувану комбінацію.

Вигравати частіше гемблерам допомагає особливий символ - Дикун. Він представлений картинкою з гвардійцями. Цей символ замінює собою будь-яку іншу картинку, крім скаттера. До того ж, самостійно Дикий символ теж оплачується. А ще він найдорожчий символ в грі! Починаючи від двох однакових картинок і більше, гвардійці принесуть множення ставки з коефіцієнтом х10 - х30000!

Ігровий автомат Біг Бен онлайн не даремно названий на честь знаменитої вежі. У грі це будова виконує роль скаттера. По-перше, де б не з'явився значок з Біг Беном, він оплачується за коефіцієнтами х2 - х1000. По-друге, саме він є ключем до безкоштовних обертання. Можна виграти від 15 до 25 фриспинов, якщо зібрати 3, 4, і 5 скаттеров на полі одночасно.

Також символ розкиду запускає особливу функцію. З'являючись одночасно на 1м і 5м барабанах, він приносить додаткову виплату. Розмір виграшу визначається випадково і може становити до 500 розмірів поточної ставки. Додатково в емуляторі є ризик-гра на множення виграшу. Якщо вгадаєте колір картки - збільшите виграш в 2 рази, а якщо масть - в 4 рази! Але перша ж помилка призводить до втрати виграних грошей.