Автомат Монополія дозволить стати капіталістом онлайн

Софт: Williams Interactive WMS
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Тематика відомої настільної гри Монополія, як не можна краще підходить для використання в ігрових слотах. Цей факт раніше всіх збагнула компанія WMS - розробник даного апарату. Автомат на реальні гроші Super Monopoly Money - це одна з кращих ігор на тематику 19 століття, великих виробничників і магнатів. Зрозуміло, що, наприклад, ігровий апарат Raging Rhino багато в чому відрізняється від представленого вище слота, але вони мають практично ідентичну ігрову механіку і схожий керуючий усіма процесами математичний алгоритм, так що любителям останнього автомата, Монополія просто зобов'язана припасти до смаку.

Компанія WMS - це досить відомий і авторитетний у світовому співтоваристві гравців розробник софту. На жаль, російськомовна лінійка онлайн казино з невідомої причини практично обійшла стороною дивно барвисті і опрацьовані ігри даної компанії, але у світі її дітища подобаються мільйонам і багато з них стягнули крайньої популярності. Грати на апараті монополія відносно легко і його логіка інтуїтивно зрозуміла, але є особливості, які суттєво відрізняють його від усього, що густо представлено на вітчизняному ринку геймблинга.

Особливості гемблінгу

Прохідними, звичайними символами слоти є такі картинки: човен, взуття, собака, головний убір, автомобіль, таксі і горщик з грошима. Тут все як зазвичай основний сенс гри полягає в тому, щоб зібрати виграшні комбінації з 3-х і більше символів в одній лінії. Автомат Монополя грати дозволяє легко і невимушено, можна кожен спін запускати натисканням клавіші старт, а можна включити функцію автоспинов і насолоджуватися процесом, спостерігаючи і контролюючи його без напрягу. Зрозуміло, що як у класичних слотах, кожна комбінація має свою цінність для гри, якась принесе невеликий множник, але буде потрапляти дуже часто, особливо в зв'язці з "диким символом", інша набагато більш прибуткова, але її вдається побачити не так часто. Інопланетний ігровий автомат Invaders from the Planet Moolah від того ж розробника веде себе подібним чином.

Примітною фішкою гри на популярному на заході ігровому автоматі на гроші - Super Monopoly Money є наявність спеціального рядного символу паркування. Його особливість у тому, що він обертається тривалої смугою по вертикалі на 2-5 барабані, якщо лічити зліва направо, завдання - спробувати зловити так звану безкоштовну парковку. Це своєрідний бонус раунд, який дарує фриспины. 3 бонусних символу дарують 8 безкоштовних обертань, 4 - відповідно 10 фриспинов, а 5 бонусних символів на лінії ігрового апарату Монополія приносять гравцеві 15 фриспинов. Ось вже під час безкоштовних обертань і можна зірвати солідний куш, адже у цьому режимі активуються спеціальні символи, які не доступні в звичайному стані. Ще варто згадати, що стандартний відсоток віддачі автомата високий і досягає 97,3%.