Грати в ігровий автомат Покемони з виведенням грошей

Софт: NextGen
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Сучасне флеш-гра Pokemon Go дає можливість грати з виведенням грошей! Тепер всесвітня полювання на японських монстрів, відбувається на барабанах яскравого слоти Покемон! Тепер можна ловити вихованців просто сидячи за комп'ютером! Це набагато прибутковіше і безпечніше. Так гемблер занурюється в захоплюючу атмосферу гри, а гроші від виграшних спінів капають на його рахунок! Що може бути краще такого відпочинку? З ігровим автоматом Pokemon Slot на гривні життя стає яскравішим!

Найголовніше, що грати в автомати на гроші - абсолютно не складно. Гравці можуть переконатися самі! Слот Покемони на реальні гроші передбачив найпростіше управління. Внизу є панель. На ній - кілька управляючих клавіш. Підготуватися до гри допоможуть 5 кнопок для зміни ліній - все активних ліній може бути 9, але можна виставити 7, 5, 3, 1. Далі йдуть 2 кнопки: Bet One і Bet Max. Одна виставляє ставку на лінію, а друга - максимальну ставку. Запускати гру можна в автоматичному і звичайному режимі.

Pokemon Slot онлайн - символи і додаткові ігри

Навіть у світі покемонів не варто забувати про традиції азартних розваг! Може, саме тому до основних символів слоти належать також карткові номінали. Щоб отримати виграш, потрібно скласти комбінацію. Вона формується однаковими символами, зліва направо. Мінімальна кількість символів в комбінації має бути 2 або 3. Це залежить від виду самих символів.

Так азартний апарат Pokemon Slot з висновком має старшими і молодшими символами. До молодшої категорії якраз належать карткові номінали. Це позначення десятки, вальта, дами, короля і туза. Вони становлять комбінації, починаючи від 3х і закінчуючи 5ю символами. Їх коефіцієнти коливаються в розмірі від х5 до х150. Ці множники множаться на поточну загальну ставку.

Старша група символів складається з самих покемонів! Що примітно - вони можуть сформувати комбінацію, починаючи від двох однакових іконок. Всього передбачено 4 покемона, і вони множать ставку від 5 до 5000 разів! Найдорожчим символом серед них є Пікачу. Що, загалом-то, передбачувано.

Не менш захоплюючим для гравців виявиться і ризиковий раунд. Гра на множення в ігровому автоматі Покемони Го з висновком зроблена у вигляді битви. На самому початку гравець вибирає одного з монстрів. Якщо він переможе - виграш подвоїться. Якщо програє - згорить вся виграна сума за спин. Подвоювати виграш можна кілька разів, але обережно.

Незвичайним символом слоти виступає кулька - покебол. По-перше, він є Дикуном. Це означає, що він може замінити будь-який символ в грі. Відповідно, варіантів комбінацій набагато більше. По-друге, саме покебол виступає скаттером. За 3 і більше таких символів у слоті запускаються фриспины.

Всього можна виграти серії з 10, 20 і 30 безкоштовних прокручувань. При цьому перед запуском фриспинов буде обраний особливий символ-скаттер. Він зможе заповнювати котушки цілком і приносити шалені виплати! До того ж покебол в Пакемонів на гроші, як символ розкиду, оплачується самостійно. Він примножує ставку на х18 - х1800 раз!