Мегаудачливый апарат на гроші Леді Фортуна онлайн

Софт: Play-n-GO
Ліній: 15
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Кулі

Удача - річ непередбачувана і часом вкрай вимоглива до своїм фаворитам. Напевно, любителі полоскотати нерви, провівши годинку-другу за ігровим апаратом, як ні хто краще знають усі її примхи. Було б дивно, якби слота з подібною назвою не існувало, адже тематика вибрано дуже вдало. Ігровий автомат на гроші Lady of Fortune - це класична гра від Play'n GO, компанії досягла величезних успіхів у розробці запам'ятовуються, що володіють власною індивідуальністю ігор. Кожен подібний апарат, при першій демонстрації на публіці після випуску, робить фурор і змушує шанувальників шведської компанії і взагалі жанру аплодувати стоячи. Не можна сказати, що ігровий апарат за гроші Ворожка, а саме так прозвало його російськомовне співтовариство геймблеров - це з ряду геть що виходить унікальний слот. Його механіка гри досить знайома і приємна на своїй звичності, але оформлення, музичний супровід і стилістика виконані на рівні шедевру.

Як і очікувалося, зв'язок з Фортуною простежується у всьому, починаючи від фонового зображення і дрібних деталей інтерфейсу, закінчуючи тематичними символами, які уособлюють атрибути успіху і везіння. Приємно здивувала можливість персональної зустрічі з самої Ворожкою - головною героїнею слота. Автомат на гроші Ворожка повністю ламає стереотипні уявлення про цю професію. За всіма канонами - це стара з неприємним обличчям, щось там зовсім зрозуміле собі під ніс і намагається витягнути у довірливого клієнта зайві гроші за свої сумнівні пророцтва. Тут все не так. Тут цей персонаж зображений у вигляді прекрасної дівчини, яка провокаційно посміхається гравцеві. Такого немає ніде, навіть ігровий апарат Royal Masquerade на гроші з його прихованими за масками королівськими особами не може порадувати відвідувача таким приємним сюрпризом

Символи апарату Lady of Fortune

Виграшною комбінацією на автоматі вважається комбінація з 3-х і більше однакових символів на лінії, при цьому починатися комбінація зліва може не тільки на 1-му барабані, а на 2-му і 3-м. В автоматі Леді Фортуна є наступні символи початкового рівня: медальйон, гральний кубик і брелок у вигляді кролячої лапки. Ці символи можуть подарувати гравцеві, що зібрав максимальну комбінацію з них, множник 250Х його початкової ставки. Другий ешелон переможних символів формують: четирехлістний конюшина, підкова і сімка. Вони вже можуть обдарувати щасливчика, відвідувача казино з ігровими авооматами на гроші, множником 2500Х!

Wild символ гри може з'являтися тільки на 3-му барабані. Він здатний помножити виграш на Х2, Х3, Х4 або Х5, залежно від того, в якій кількості випав. Він, власне, як і будь-дикий символ замінює собою відсутні для виграшною лінії символи. Ворожка - це скаттер, у кількості 3-х вона запускає бонусну гру, зовсім як на автоматі на гроші Wild North, різниця лише в символі.