Armata: автомати онлайн і танкові баталії на реальні гривні

Софт: Гаминаторы
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Військова тематика рідко проскакує в середовищі азартних ігрових автоматів на гроші. Розробники не дуже люблять приділяти увагу таким серйозним темам і більше воліють, щось веселе і яскраве. В такому підході є свій сенс, адже барвисті картинки привернуть більше уваги, ніж похмурі бойові дії. Проте з появою на світ ігрового автомата Армата ситуація кардинально змінилася. Багато почали віддавати перевагу військову тематику ігрових апаратах і представлена модель на 5 барабанів і 20 виграшних ліній дійсно готова дивувати. Тут досить високий відсоток виплат, який перевалив за 96%. Таким чином, у вас з'явиться можливість без проблем заробляти на всіх можливості пристрою.

Игровые барабаны онлайн аппарата

Зображення всередині ігрового автомата Армата

Багато розробників таких ігор намагаються привернути увагу гравців своїм незвичайним дизайном. В даній ситуації творці вирішили відмовитися від яскравих фарб і оригінальних рішень. Вони зробили все чітко, ясно і дуже впізнавано. Також вони надійшли і зі ставками, тому що тут можна ставити від 1 до 100 доларів. При цьому максимальний виграш становить 5 000 кредитів. Жодних центів, тільки цілі долари і шанси на виграш великої суми. Щоб повністю перемістити користувача в зону бойових дій автомат Армата пропонує такі символи:

  • Винищувачі;
  • Позашляховики;
  • Танки Армата;
  • Ядерні боєголовки;
  • Ракетні установки;
  • Гральні карти від 9 до А;

Комбинации символов и выплаты аппарата

Тут немає дикого символу, що для багатьох стане подивом. Тим не менш віртуальний слот Армата просто не орієнтується на модні тенденції і намагається диктувати власні правила гри. Мінімальна кількість рядових символів і досить високі коефіцієнти у решти допоможуть заробити в казино зі ставками на гроші.

Скаттер - ядерная бомбаВ якості приємного доповнення виступає скаттер. Якщо збирати Ядерні боєголовки, то вже за 3 таких картинки видадуть 8 фрі спінів. Коли разом з вами буде грати удача, то за велику кількість даних зображень вийде заробити і більше безкоштовних обертань.

Подвоєння ваших виграшів у Armata

У Армата є класична ризикова гра, яка допоможе користувачам значно швидше примножувати свій капітал. Даний режим пропонує вгадувати карту дилера з двох запропонованих варіантів. Якщо вам щастить, то останній виграш в автоматі подвоюється і процедуру можна повторювати до безкінечності. Як тільки помилитеся, то втратите все, з чим прийшли в ризикову гру.