Грати в інтернет апарат Халк з азартних супергероєм і грошима

Софт: PlayTech
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Віртуальні слоти з популярним коміксами, фільмів та ігор не рідкість. Останнім часом такі ігрові автомати на гроші стали більше робити для молоді і тих хто в темі. Автомат The incredible Hulk не виняток, що повністю присвячений великому, зеленого монстра, який відомий за творінь компанії Marvel. В даному випадку автомат розроблявся з ухилом на ранні фільми про персонажа. Якщо ви знайомі з ними, то відразу ж помітите знайомі зображення для себе. При цьому якість графіки на вищому рівні, так і над анімацією творці відмінно попрацювали. Отже, ніяких проблем із зовнішнім виглядом тут немає, грати приємно і це змусить вас залишитися на довгий час.

Барабаны виртуального аппарата

Використання автомата The incredible Hulk і виграші

Якщо ви вперше користуєтеся ігровим апаратом The incredible Hulk, то вас має зацікавити функціонал. Перш за все можна відзначити, що на 5 барабанів тут припадає цілих 25 виграшних ліній. Подібне зустрічається вкрай рідко, та ще й з досить високим показником віддачі в 95%. Ставки можна зробити від 0,01 до 10 доларів. Здавалося б, мало, але якщо ви зважитеся зіграти по максимуму, то за один раз легко піднімете цілих 4 000 кредитів. Допомогти вам з виграшами зможуть місцеві зображення:

  • Зелене речовина;
  • Токсин;
  • Зображення Халка;
  • Поліцейське авто;
  • Вертоліт;
  • Логотип автомата;
  • Напис Smash Bonus;
  • Карткові символи від 9 до А.

Таблица с символами и бонусами

У грі приховані бонуси, але по частині символів все досить просто.

Дикарь слотаЄ тільки дикий символ, який представлений у вигляді головного героя слоти The incredible Hulk. Також тут знайдуться і карткові символи, які найдешевші і по суті вважаються рядовими. Більш привабливими для вас будуть різноманітні тематичні картинки. Вони всі відрізняються своїми коефіцієнтами і дуже часто гарантують високі виплати. Щоб отримати детальну інформацію про значеннях символів вам варто заздалегідь зайти в спеціальне меню і все прочитати.

Бонусна гра з Халком

Бонусный символКоли мова йде про автоматі по фільму або гри, то розробники часто роблять оригінальний режим для додаткового заробітку у перевірених казино на гроші. У випадку з The incredible Hulk бонусна гра допоможе вам в черговий раз пережити перетворення ученого в зеленого монстра. Саме в цьому образі вам доведеться знищувати поліцейських і тим самим заробляти бонуси. Суть режиму зводиться до того, щоб якомога довше протриматися в грі і відповідно заробити грошей по максимуму.