Віртуальний слот Резидент на реальні гроші, гривні

Софт: Игрософт
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Сейфи

Класичні слоти від Игрософт стали справжньою родзинкою онлайн казино. Не дивлячись на просту, нехитру графіком, ці емулятори дарують море азарту! Ігровий слот Резидент на гроші - це військова, суто чоловіча тематика. Хоча жіноча половина гравців теж його оцінить. Вся справа - в багатих ігрові можливості. Адже всі веселощі не обмежується тільки основною грою. Але навіть стандартні спини подарують безліч позитивних емоцій!

Всі автомати онлайн Вулкан на гроші володіють зрозумілим інтерфейсом. Це передбачено для більшої зручності гравців. В цьому плані ігровий автомат Resident на гривні теж не пасе задніх. Управління емулятором зосереджена в нижній частині апарату. Там гравці знайдуть кнопки для зміни ставки на лінію та кількості ліній виплат. Більш досвідчені гемблеры можуть випробувати удачу в грі на максимальній ставці.

В ручному режимі автомат запускається головною кнопкою «Пуск». Так легше контролювати гру і вести більш розмірений темп. Для тих, хто не хоче заморочуватися тонкощами, є автоматичний режим. Його можна запустити кнопкою «Автоигра». Дізнатися детальніше про правила та вартості символів можна в «Таблиці виплат».

Символи і бонусні особливості апарату Сейфи з висновком

На ігровому полі розташовані символи - атрибутика військової сфери. З таким арсеналом можна відчути себе справжнім таємним агентом. Ніяких звичних зображень з картковими номіналами - тільки зброя, погони, медалі і т. д. Щоб отримати виплату, потрібно зібрати від 3х до 5ти однакових символів на лінії. Поєднання можуть починатися як з першого, так і з останнього барабана. Якщо комбінації зібралися на кількох лініях одночасно, весь прибуток підсумовується.

Розрахувати розмір виграшу також легко. Загальна ставка множиться на коефіцієнти символів. Всі множники наведені в таблиці виплат. Так слот Resident на гроші примножує ставки на х2-х5000! Найдорожчим символом є золота медаль. Її не можна замінити Диким символом. Але саме ці комбінації здатні приносити виграш з коефіцієнтами від х200 до х5000.

Функції Дикуна в цій грі виконує зображення вогнегасника. Він замінює всі символи основної гри, крім медалі. Також Джокер формує самостійні поєднання. Він - другий за вартістю. Тому за поєднання з Диких символів гравець отримає щедрі множення ставки на х100-х2000. Не варто забувати і про ризик-гру. У ній можна істотно збільшити виграш.

Ще один незаменяемый символ - бонусний. Не дарма азартний апарат Сейфи на гривні називається саме так. Адже доступ до тематичного раунду відкриває зображення сейфів в кількості від 3. В цьому випадку гравець виявляється до кімнаті з 4-ма сейфами. Вибираючи будь-який з них, варто сподіватися на свою удачу. Адже в разі вибуху додаткова гра закінчиться. Якщо все сейфи відкриті без проблем, гемблер потрапляє у другий раунд! Там вибір трохи простіше. Доведеться вгадувати двері, за якої приховують радистку Кет. Якщо дівчина знайдена, то гравцеві належить суперприз!