Слот Щасливого Різдва онлайн з висновком

Софт: Play-n-GO
Ліній: 15
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Коробки

З наближенням холодів більшість мимоволі починають жити в очікуванні свят і новорічних чудес! А гемблеры можуть вже зараз відчути атмосферу затишного Різдва! Ігровий автомат Merry Xmas на гривні дарує таку можливість. Неймовірно милий і навіть сімейний слот! Від нього віє дитинством, теплим домом, ошатною ялинкою та подарунками. Тому апарат щедро роздає виплати гравцям. Адже у Новий рік бажання повинні збуватися!

Гра на гральних автоматах на гроші успішна тоді, коли гемблер вміє налаштовувати слот під себе. Зробити це можна за допомогою кнопок керування. Слот Різдво онлайн розмістив їх внизу. Так у гравця є можливість поміняти кількість ліній (всього їх 15), розмір ставки на лінію, максимальну ставку. Можна також виставляти автоматичний режим, якщо хочеться кожен раз вручну запускати спини. Є й окрема кнопка для таблиці виплат.

Особливості слоти Merry Xmas на гривні - символіка і бонуси ігри

Розкішному слоту - розкішна символіка! Тим більше, тут гравці не побачать типові номінали карт. Тільки новорічна і різдвяна атрибутика! Символи традиційно складаються в комбінації зліва направо від першого барабана. Мінімальна кількість однакових картинок для виплати - 3, максимальне - 5. Виключень в цьому випадку немає.

Азартний апарат Merry Xmas з висновком передбачив 7 видів символів. Перші 4 символу можна умовно визначити як молодші. Тобто, більш дешеві. До них належать льодяник, чашка глінтвейну, свічки і дзвіночки. Їх коефіцієнти становлять від х3 до х250. При випаданні комбінації, вони множаться на діючу загальну ставку.

Тому вигідніше множити коефіцієнти старших символів. До цієї групи відносяться залишилися 3 символи. Це картинки з ялинковим кулькою, оленем і Санта-Клаусом (ну або Дідом Морозом - кому як більше подобається). Комбінації цих символів можуть дати виграш у вигляді поточної загальної ставки, помноженої на х20-х2500.

Також ніщо не заважає гравцеві скористатися шансом на додаткове множення виграшу. Адже саме для цього і передбачений ризик-раунд! Тут розробники не стали відходити від традицій. Тому ризикова гра - карткова. Якщо гравець вгадає колір картки - виплата подвоїться. Якщо масть - стане більше в 4 рази! Але, як і раніше, перша ж помилка призводить до втрати всієї суми.

Також ігровий автомат Щасливого Різдва на гроші видає відразу 4 Дикуна. Вони зображені у вигляді множників: 2х, 3х, 4х та 5х. Відповідно, кожен з них не тільки замінює відсутні символи, але і додатково множать виплату. Тому їх поява - справжнє свято!

Але це не все! Є ще і бонусні символи. Це - картинки з подарунками. Ну, хто ж не любить розпаковувати всі ці стрічки, обгорточки, коробочки? Так от: якщо на екрані з'являться відразу 3 картинки з подарунками, то запуститься бонусний тематичний раунд. У ньому гемблер буде вибирати свою коробку з подарунком, в якій його чекає приз. Розмір призу випадковий, але щедрий - до х150.