Відв'язний слот Пробки на гривні з висновком

Софт: Игрософт
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Кришки

Проводити вільний вечір можна не тільки з задоволенням, але і з користю! В цьому допомагає слот Lucky Haunter з виплатами! Цей розкішний Igrosoft зарекомендував себе дуже прибутковою і неймовірно цікавою моделлю. До того ж його тематика теж відрізняється оригінальністю. Адже основне дійство розгортається в питному закладі - пабі або барі, а головний герой - справжній п'яниця. Але це зовсім не завадить йому ловити удачу за хвіст!

Грати в ігрові автомати казино може кожен, у кого є підключення до Інтернету. Ніяких особливих навичок для цього не потрібно. Тим більше, ігровий автомат Пробки на гривні налаштовується дуже легко. Ліній виплат тут всього лише 9. Можна залишити максимальне число, а можна зменшити до будь-якого непарного кількості.

Ставка регулюється двома кнопками: Max Bet і Bet. Режим гри виставляється клавішею Autoplay або ж звичайною кнопкою Start. Ознайомитися з апаратом Лаки Hunter онлайн більш докладно допоможе кнопка Help. Вона відкриє не тільки таблицю виплат, але й детальні описи основної гри і бонусних раундів.

Символіка і додаткові можливості

Для початку необхідно розібратися в нюансах ігрового процесу азартного апарату Lucky Haunter на гроші. Виграш нараховується за поєднання однакових картинок на одній лінії виплат. Воно може починатися як з першого, так і з останнього барабана. Це великий плюс. Розмір виплати буде визначатися діючою ставкою (загальної) та коефіцієнтами символів, з яких і складається комбінація - ці два значення множаться.

Кожен вид значків володіє своїм коефіцієнтом. Його розмір залежить від кількості піктограм в комбінації. Усі значення наведено у таблиці виплат. На підставі цього, можна розділити символіку на дорогу і дешеву. До першої категорії варто віднести картинки із зеленою пляшкою, банками, кухлем пива та крабом. Вони множать ставку в 2 рази мінімально, максимально - в 100 разів.

Друга категорія складається з графина з вином, червоного раку, підкови і фішки з логотипом гри. За них ставка збільшується в 20 разів, як мінімум. Ну а максимум становить 5000 ставок! До того ж, раніше згадана підкова є Дикуном! Це означає, що вона замінює будь-основний символ у комбінаціях. Такій заміні не піддається тільки найдорожчий символ - логотип. Після кожного виграшного обертання можна спробувати збільшити виплату. Ризик-гра тут - це вгадування банок з великим числом, ніж у першій. Удача подвоює виграш, невдача позбавляє всій виплати за раунд

Ігровий автомат Кришки на реальні гроші також передбачив особливі функції. Мова йде про бонусних тематичних раундах. До речі, запускають їх саме зображення кришок. Якщо зібрати 3 і більше таких картинок - відкриється перший рівень. Перевертаючи кожну з 5 пробок, гемблер буде отримувати певну виплату. Але якщо попадеться напис Exit - гра буде закінчена. Якщо ж вдасться цього уникнути - перехід на другий рівень. Там потрібно вибирати з двох накритих страв. Правильний вибір принесе величезний виграш!