Ігровий автомат Герої 3 онлайн з виведенням коштів

Софт: EvoPlay
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Карта

Хто знайомий зі світом комп'ютерних ігор, той навряд чи обійшов стороною легендарну стратегію «Герої Меча і Магії»! Захоплюючі битви і завоювання, розвиток своєї армії і міст - все це приваблювало гравців і змушувало проводити цілі години перед монітором! Особливо виділилася третя частина. І зараз саме вона стала основою для сучасного слоти Heroes 3 на гроші. Від нього не відірватися!

Ігрові автомати Вулкан на гроші славляться своєю простотою конструкції і управління. Ігрове поле складається з 5 котушок по 3 символи в кожній. Функціональна панель азартного апарату Герої 3 на гривні знаходиться внизу. Розглядати її краще зліва направо.Так першій розміщена кнопка для інформаційного меню з таблицею виплат і правилами. Далі йдуть клавіші для зміни ліній (ліній всього 9), ставки на 1 лінію, віконце з балансом. Останні 3 кнопки відповідають за максимальну ставку, автоигру і звичайний запуск апарату.

Символіка і бонусні раунди в слоті Heroes 3 на гривні

Багато досвідчені завойовники можуть підтвердити: справжня армія - ніщо без надійного тилу. А надійний тил - це ресурси. Тому основна символіка слоти представлена картинками із зображенням ресурсів гри: золото, руда, бруски дров, коштовності і кристали. Вони складають молодшу групу символів. Оплачуються, відповідно, теж менше.

Щоб отримати виплату, потрібно зібрати комбінацію з однакових картинок. Починаються такі поєднання зліва направо від першого барабана. Але ігровий автомат Heroes 3 онлайн передбачив виключення. Приміром, серед молодших символів. Гравцеві достатньо зібрати 2 картинки золота поспіль - і нараховується виплата. В цілому комбінації з молодших символів приносять множення ставки на коефіцієнти від х3 до х150.

Тепер можна перейти до ласою частини - старшим картинок. Їх всього 3. Це зображення короля нежиті (коефіцієнти від х25 до х500), лицаря (х10-х2000) і блакитного дракона (х10-х4000). Картинки з лицарем і драконом теж формують сполучення, починаючи від 2х однакових символів. Захоплююче зроблений ризикової раунд! Гравцеві належить гортати магічну книгу і вгадувати заклинання: вогонь чи повітря. Множити виграш можна кілька разів.

Ігровий автомат Герої 3 на реальні гроші повною мірою оснащений і особливими символами. До них відносяться скаттер і Дикун. З Дикуном все ясно - це багатоголовий дракон, він замінює відсутні символи. Самостійних виплат не приносить, і замінити скаттер або бонусний знак він теж не може.

Скаттер є і найдорожчим символом гри. Він принесе виплати в х18-х4500. При цьому 3-5 символів розкиду запускають фриспины з додатковим множником х3. Всього можна виграти тільки 15 безкоштовних обертань. Бонусний знак - зображення кубика. Виплати за нього не нараховуються, зате він відкриває додатковий раунд.

Перед гравцем з'являється карта з локаціями і його персонаж. Так гемблер сам відправляє вершника в різні локації. Черговість йому підкаже інтуїція. Якщо персонаж знаходить золото - гра продовжується, якщо монстрів - бонусний раунд завершується.